piątek, 19 lipca 2013

Potęga Podświadomości?

Witajcie!


Jakiś czas temu wpadła mi w ręce książka Josepha Murphyego - Potęga Podświadomości. Słyszałam już o niej kilka razy i dużo osób je na prawdę chwaliło i polecało dlatego postanowiłam że i ja się na nią skuszę. Chociaż szczerze mówiąc nigdy nie interesowały mnie książki tego typu uważam, że coś w tym jest i fajnie byłoby bardziej poznać siebie. 
Tytuł: Potęga podświadomości
Autor: Joseph Murphy
Gatunek: poradnik psychologiczny
Rok powstania: 1962
Ilość stron: 170 str.dla zainteresowanych - ebook :)
Zauważyłam, że ludzie bardzo często przed przeczytaniem danej książki lubią zapoznać się z tyłem okładki, gdzie zazwyczaj znajdziemy krótkie streszczenie i często skróconą biografię autora, tak jest również w moim przypadku, dlatego chciałabym wam przytoczyć właśnie ten opis. Może dzięki temu dowiecie się czegoś więcej o samej książce. 


"Potęga podświadomości to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano. Ta książka pomogła milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposoby myślenia. Teraz do rąk czytelników trafia nowe wydanie uzupełnione komentarzami z nigdy nie publikowanych prac Autora.

Rewolucyjne techniki doktora Murphy'ego opierają się na sprawdzonej zasadzie. Jeśli wierzysz w coś bez zastrzeżeń i możesz to zobrazować w swoim umyśle, usuniesz podświadome przeszkody, które powstrzymują cię przed osiągnięciem upragnionego celu, a twoja wiara stanie się rzeczywistością. Ten niezwykły poradnik pomoże ci uwolnić umysł i przekaże praktycznie wskazówki, dzięki którym osiągniesz sukces, prestiż i dobrobyt, zdobędziesz przyjaciół, umocnisz szczęśliwe małżeństwo, pokonasz lęki, pozbędziesz się złych nawyków i nałogów.

Opanuj proste techniki przedstawione w POTĘDZE PODŚWIADOMOŚCI i odkryj, jak łatwo możesz usunąć psychiczne bariery między tobą a twoimi marzeniami."

Joseph Murphy, doktor religioznastwa, filozofii i praw. Prekursor i krzewiciel pozytywnego myślenia. Autor wielu bestsellerowych poradników na temat wiary w niezwykłą moc umysłu i ducha. 
Co sądzicie o tego typu książkach? :) 
Słyszałyście już może kiedyś o tej książce, może ją czytałyście? :) 
Chętnie poczytam wasze opinie :) Pozdrawiam bardzo upalnie! :)
Ania :)

2 komentarze:

  1. Świetna książka :) Przeczytałam ją jakoś 3 lata temu, ale bardzo często do niej wracam. Dzięki niej można zrozumieć, jak ważna jest nasza podświadomość :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń