piątek, 10 lipca 2015

w chłodny letni wieczór.

Dzień dobry Kochane...

Wiem, wiem bardzo długo mnie tu nie było i w sumie mogłabym znaleźć kilka usprawiedliwień dlaczego tak bardzo zaniedbałam mój blog, ale po co mam wymyślać wymówi. Zbiegło się kilka zdarzeń w moim życiu, które mnie od tego odsunęły, dodatkowo chwilowo to całe blogowanie przestało sprawiać mi satysfakcję.., myślałam nawet o zamknięciu mojego bloga, jednak doszłam do wniosku, że lubię to robić a chwilowy brak pomysłów to tylko przejściowy czas i odpuściłam sobie to na trochę... 
i właśnie dzisiaj kiedy siedzę na werandzie mojego rodzinnego domu z ogromną przyjemnością i utęsknieniem otwieram mojego bloga pisząc coś na powitanie, strasznie się za Wami stęskniłam i choć nie chce nic obiecywać od pewnego czasu mam ogromną ochotę coś zmienić... w zasadzie to całe moje życie.
Dużo przez ostatni miesiąc się u mnie zmieniło nie tylko w moim postrzeganiu samej siebie ale też w postrzeganiu otaczającej mnie przestrzeni, w zasadzie z dnia na dzień stałam się zupełnie inną, dużo bardziej "dorosłą" osobą, która wie czego w życiu chce i właśnie tym chce się z Wami dzielić. Nie jestem w stanie jednoznacznie powiedzieć, co tak naprawdę zmieniło moje myślenie... 
Jedno wiem na pewno, chcę zmian i to ogromnych, chce nimi zarażać i Was, rzeczy które kiedyś były dla mnie nie do osiągnięcia teraz stają się pasją, może jeszcze dość kruchą i delikatną, jednak wiem, że gdy dobrze o nie zadbam zostaną ze mną już na zawsze i staną się nie częścią mojego życia.
To co napisałam jest może dość chaotyczne ale mam nadzieję, że dostrzeżecie w tym moje przesłania dla Was i zrozumiecie co chciałam Wam powiedzieć... 
Na koniec bardzo chciałabym Was zaprosić na moje konto na Endomondo ;) gdzie wspólnie z moimi znajomymi motywujemy się sportowymi osiągnięciami, póki co jest ich niewielu dlatego gorąco Was zachęcam do zapraszania mnie ;)6 komentarzy:

 1. Fajnie, że są osoby tak szczerze mówiące, myślę, że w życiu każdego przychodzi taki moment zmiany :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie! wychodzę z założenia, że szczerość wobec siebie jest najważniejsza, okłamywanie samego siebie nie prowadzi do niczego dobrego ;)

   Usuń
 2. Ja też próbuję coś zmienić ale nic nie wychodzi .Rozleniwiłam się totalnie ale muszę wsiąść się w garść :))

  http://dorotablack77.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bierz się w garść i działaj! :)

   Usuń
 3. Ale piękny widok! Aż mi się uśmiech ciśnie na twarz :) Mi się marzy właśnie swój mały ogródek, ale nie stać mnie na dom :( Widziałam ostatnio, że Lokum Deweloper ma w swojej ofercie świetne mieszkania z małymi ogrodami i z narzeczonym zaczęliśmy się zastanawiać, czy nie kupić od nich mieszkania. Do tego mają świetne wykończenia pod klucz, więc odpada problem z remontem :)

  OdpowiedzUsuń