wtorek, 25 grudnia 2012

TAG: Psi TAG - Kilka slow o moim Chesterze

Witajcie kochane! 

Dzisiaj zapraszam was na TAG który "zgapiłam" i trochę przerobiłam od http://beautystarlet.blogspot.com a w zasadzie to będzie odpowiedź na jej TAG tylko w wydaniu Psim :) Myślę, że ten TAG wam się spodoba i  z chęcią przeczytacie go w ten Świąteczny Poranek :) 

Oczywiście taguję wszystkie dziewczyny które posiadają pieski do zrobienia odpowiedzi na ten TAG :) 
Zapraszam! 

Aktualne zdjęcie Chestera ;)


1. Kiedy pupil zamieszkał w twoim domu.
Chester zamieszkał w naszym domu dokładnie 19 września tego roku. Miał wtedy trochę  ponad miesiąc i w pierwsze noce w ogóle nie dawał nam spać. Cały czas piszczał bo tęsknił za mamą. Jednak później jakoś się przyzwyczaił. Był to jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu, jednak bardzo się obawiałam czy sobie poradzę ;) Nigdy wcześniej nie miałam pieska. 

Pierwszy dzień w nowym domku <3

2. Skąd się wziął pomysł na takie, a nie inne imię. 
Jeszcze przed wakacjami z moim chłopakiem postanowiliśmy że chcemy mieć psa. Więc przeglądnęliśmy mnóstwo ogłoszeń w internecie. I znaleźliśmy fajnego pieska który był z okolic z których pochodzi mój chłopak (około 2 km od niego;p) i bardzo go chcieliśmy mieć. Miał on własnie na imię Chester miał on jednak już 6 miesięcy i doszliśmy do wniosku że po wakacjach kupimy sobie szczeniaczka ale ze względu na rasę widzieliśmy że będzie to raczej rojber ;d Dlatego widzieliśmy też że to imię będzie do niego idealnie pasowało ;d I tak też się stało :D idealnie odwzorowuje jego charakter, chociaż jest też czasami Czechem albo Czechulą :D3. Jak to się stało, że zamieszkał z Tobą.
Dostałam go w prezencie od mojego chłopaka, ponieważ od zawsze chciałam mieć pieska. To było moje największe marzenie już od dzieciństwa i On je spełnił <3

To zdjęcie jak wieźliśmy Chestera do domu ;)

4. Jakiej rasy jest Chester.
Chester jest cocker spanielem. I jest idealnie zgodny z opisem o tej rasie w wielu książkach. Jest niesamowicie żywiołowym jak i mądrym pieskiem ale przy tym baaaardzo nieusłuchanym. Jest zawsze wesoły i uwielbia kontakt z ludźmi. 

5. Jaka jest jego największa zaleta.
Hmmm... Chester ma wiele zalet. Zawsze kiedy wracam do domu niesamowicie się cieszy na mój widok, merda wtedy nie tylko ogonkiem ale także całą pupą :D i tak jest zawsze kiedy się bardzo cieszy :) wygląda to przezabawnie. Jest naprawdę bardzo towarzyskim pieskiem i nie umie posiedzieć chociaż chwili sam. Jest bardzo wesoły i często chce się bawić (jak to szczeniak ;p), zawsze w mordce przynosi mi zabawkę żebym się z nim pobawiła ;d
Uwielbia też pluszowe misie <3 ma jednego swojego ukochanego z którym ciągle się bawi. 6. Jaka jest jego największa wada.
Chyba to jego nieusłuchanie... rzadko słucha co ktoś  inny od niego wymaga i musi zawsze postawić na swoje ;D ale jest taki kochany, że często mu się to daruje (niestety ;d)
No i to jego sikanie wszędzie w domu. Nie potrafi jeszcze dać znać że chce wyjść na spacer :D i szuka sobie miejsca do tego w domu. Ale z racji tego że ma on niewiele ponad 4 miesiące czasami można mu to wybaczyć.

7. Gdyby mógł przemówić w Święta, jak myślisz co by powiedział...
"chcę jeść!" 8. Co twój pies robi w tym momencie. 
Śpi na za małym już legowisku obok mnie :D Ale wczoraj pod choinka znalazł nowe ;D dużo bardziej wygodne i większe :) Wszystkich chętnych zapraszam do zrobienia tego TAGu:D
Pozdrawiam i Wesołych 


1 komentarz:

  1. Śliczny piesek. Znam od mojego to machanie nie tylko ogonem, a całą dupką, uwielbiam to :-)

    OdpowiedzUsuń