wtorek, 15 stycznia 2013

15. day

Witajcie kochane! :) 


Kiedy ja w końcu zacznę jeść 5 posiłków dziennie  o stałych porach? I jeść RANO śniadania a nie koło godziny 12. Codziennie obiecuje sobie że od jutra i od jutra a tak naprawdę na drugi dzień jest tak samo i jem znowu góraaaa 3 posiłki i to o nieregularnych godzinach. Dlaczego mi się to codziennie nie udaje? 
Mam nadzieję że od jutra to się zmieni. W każdym razie jutro rano wybieram się po raz pierwszy od baaardzo dawna  na siłownie, pierwsze wejście jest darmowe także zobaczę sobie co i jak w tej nowej siłowni :) Mam nadzieję że mi się spodoba i będę chodziła już regularnie :) 
Dzisiaj zjadłam właściwie tylko w biegu spagetti i sałatkę w picollo ;/ I jestem na siebie za to bardzo zła, ale mam nadzieję że jutro będzie lepiej ;) 

Pozdrawiam! :)
3 komentarze:

 1. Najtrudniejszy pierwszy krok:) potem to już wchodzi w krew:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzień wcześniej, wieczorem, zapisz sobie co będziesz jadła o jakiej porze. Oczywiście tak, by wszystkie potrzebne produkty były w lodówce! Żeby nie było wymówek że tego nie masz a sklep daleko :) Najlepiej zacznij w weekend bądź wolniejszy dzień, kiedy masz mniej rzeczy, które mogłyby Ci pokrzyżować plany :) Dasz radę ! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będę musiała tak zrobić:) Dziękuję za pomysł! :)

   Usuń