niedziela, 24 lutego 2013

Witajcie kochane! 

Wiem, wiem ostatnio baaardzo zaniedbuje bloga, ale tak naprawdę nie jest to zależne ode mnie. Bardzo chciałabym się bardziej zorganizować i mieć czas na wszystko, ale chyba nie potrafię. Im więcej się uczę, tym wiem więcej czego nie wiem o ile to zdanie ma jakikolwiek sens :) Po prostu jest tego tyle, że boje się czy się z tym wszystkim wyrobię. Ale cóż nie mam innego wyjścia. :) Trzeba to sobie jakoś dobrze rozplanować i brać się ostro do roboty :) A co tam u was kochane? :) Mam nadzieję, że wszystko dobrze, sesje zaliczone pomyślnie i z uśmiechem zaczynacie nowy semestr. Jejkuuu jak ja wam zazdroszczę, tak bardzo chciałabym teraz studiować, zdawać te wszystkie egzaminy (mam nadzieję, że w terminie), chodzić na uczelnie, poznawać nowych ludzi ... bardzo już bym tego chciała ;) ale na razie pozostaje mi nauka do matury i to ostra! :) 

W zasadzie nie wiem o czym konkretnie miał być ten post. Chciałam tylko dać znać, że żyję i że ciągle myślę o was i o tym blogu. Jak go bardziej rozbudować i udoskonalić. Mam naprawdę w głowie milion pomysłów. Ale one doczekają się realizacji chyba dopiero w maju. Do tego czasu posty pojawiać się będą raczej rzadko i mam nadzieję, że to zrozumiecie i będziecie ciągle ze mną :) 

Pozdrawiam Was Serdecznie i życzę udanej niedzieli! :) 
Buźki :*8 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. powodzenia na maturze:) zobaczysz zdasz i bedziesz miec czas tylko dla siebie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam taką nadzieję ;) zdać to już zdałam :) ... tylko tym razem muszę mieć około 90% z chemii i biologii. I to mnie trochę przeraża :/ Ale muszę dać radę! :)
   Nawet nie wiesz jak chciałabym żeby był już lipiec i żeby było po wszystkim! :) Ale jeszcze trochę ;)

   Usuń
 3. A ja byłam pewna, że wciąż studiujesz na UP i teraz chcesz jakiś drugi kierunek na UM wziąć... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie nie :) już dawno tam nie studiuje :) a skąd wiesz, że tam studiowałam? :) byłam tam tylko rok :)

   Usuń
  2. z tego co pamiętam to chyba Marta z mojej klasy z LO była na tym samym kierunku, ale nie pamiętam ;)

   Usuń
  3. A faktycznie! :D zupełnie zapomniałam ;D tak tak :) poprawiam maturę i czeka mnie kolejna wizyta w naszym LO :p Miejmy nadzieję że to już ostatnia! :)

   Usuń
 4. Dołącz swojego bloga do spisu blogów: http://gianamm.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń