poniedziałek, 24 marca 2014

Być Fit i nie zwariować! - nowa seriaWitajcie! 

Dzisiaj zapraszam Was na nowy post z cyklu Być Fit i nie zwariować! :) Myślę, że każdej z nas przydadzą się tego typu posty. Ograniczona ilość czasu jest główną przyczyną niepowodzeń podczas diety. Nie potrafimy się zorganizować tak aby na wszystko znaleźć czas. Posty z cyklu Być Fit i nie zwariować, będą głównie dla takich osób. Napiszę tutaj wiele o sobie, o moim podejściu do aktywności fizycznej i zdrowej żywności. Doskonale wiecie, że od dłuższego czasu zabieram się za zrobienie coś ze sobą i nie zawsze jest tak jakbym sobie tego życzyła. Posty te będą miały na celu pokazanie wielu sposobów na fajną aktywność fizyczną, na radzenie sobie ze zdrową żywnością i jej przyrządzaniem. To naprawdę nie jest takie trudne. Zawsze miałam problemy ze zorganizowaniem się, zawsze albo w pełni oddawałam się ćwiczeniom, zapominając przy tym o przestrzeganiu diety, albo po prostu potrafiłam sobie "ułożyć" fajną dietę ale nie ćwiczyć w tym czasie zbyt wiele. Dlatego postanowiłam wreszcie powiedzieć temu DOŚĆ! i dokładniej zainteresować się tym tematem. Stąd właśnie pomysł na tego typu posty! :) 
Zajęcia na uczelni, zakupy, nauka, praca, zajmowanie się dzieckiem... wszystkie te sprawy znacznie ograniczają nam czas. Co zrobić żeby mimo tego nie rezygnować z ćwiczeń i zdrowo się odżywiać? W moich postach postaram odpowiedzieć się na te pytania! :) 
Znajdziecie tu dużo ciekawych, lekkich, prostych i szybkich w przygotowaniu przepisów. Zestawy treningowe, które nie zajmą nam zbyt dużo czasu a pozwolą utrzymać piękną sylwetkę i zdrowie. 

A wszystko to po to, żeby brak czasu nie był już dla nas wymówką!!! :) 
Mam nadzieję, że spodoba wam się nowy cykl postów na blogu, ponieważ czasami mam wrażenie że zboczyłam nieco z głównego celu w jakim założyłam tego bloga. Dlatego chciałabym szybko na niego wrócić i nie zapominać o tym! :) 

A jeśli chcecie abym napisała o czymś konkretnym :) 
To zapraszam do komentowanie, chętnie skorzystam z waszych pomysłów! 

Teraz już pozdrawiam i zapraszam serdecznie na pierwszy post już jutro. 

Pozdrawiam
Ania ;* 

2 komentarze:

  1. Swietny pomysl na serie. N przyjemnoscia bede tu zagladac! :)

    OdpowiedzUsuń