poniedziałek, 19 stycznia 2015

Kampania społeczna: Piękna bo Zdrowa!
Witajcie Moje Piękne! <3

Dzisiaj przychodzę do Was z nietypowym postem. A mianowicie chciałabym zachęcić Was do systematycznych badań ginekologicznych.
W dzisiejszym świecie wszystko pędzi, mamy coraz mniej czasu dla dzieci, naszej rodziny i partnerów, ale przede wszystkim coraz mniejszą uwagę przywiązujemy do siebie... Owszem zaglądamy na blogi i inne portale internetowe poświęcone makijażowi lub najnowszymi trendami, robimy dużo by czuć się atrakcyjne i piękne, ale często niestety zapominamy, że to właśnie zdrowie czyni nas Pięknymi! 
Dlatego uważam, że bardzo ważną rzeczą są badania diagnostyczne, dzięki nim możemy wykluczyć ryzyko chorób lub zaobserwować pierwsze jej symptomy. Im szybciej coś wykryjemy i włączymy celowane leczenie, tym łagodniej przejdziemy daną chorobę i zdecydowanie szybciej wrócimy do normalnego trybu życia. Nie odkładaj tego na później! Bądź zdrową, piękną kobietą, w pełni cieszącą się ze swojego życia, z czasu spędzonego z rodziną i z najbliższymi. Czy wiesz, że tylko niespełna połowa z nas, kobiet w grupie wiekowej 20-50 lat, wykonuje systematycznie badania ginekologiczne, a aż 18% nie miało nigdy wykonywanej cytologii!? 
Jaki jest tego efekt? 
60% przypadków Raka Szyjki Macicy wykrywana jest w Polsce zbyt późno (w drugim, a nawet trzecim stopniu zaawansowania), a z jego powodu dziennie umiera 5 kobiet!
Natomiast co roku na raka jajnika umiera 2500 Polek!

To przerażające liczby, a rzeczywistość wcale nie musi tak wyglądać... 
To zależy tylko od Ciebie!!! 

dlatego

zrób badanie ginekologiczne!
nie bierz problemu w nawias
KONIEC WYMÓWEK!!Z ogromną przyjemnością przystąpiłam do kampanii społecznej promującej wykonywanie badań profilaktycznych, ponieważ uważam, że powinniśmy o tym mówić dużo więcej! Bardzo chciałabym namówić wszystkie blogerki, vlogerki i inne osoby działające w internecie o dołączenie do nas! Wszystkie możemy stać się częścią Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej "Piękna bo zdrowa", bo przecież to coś najcenniejszego w naszym życiu. 
Kampania ta organizowana jest przez Ogólnopolską Organizację - Kwiat Kobiecości i objęta jest patronatem honorowym przez małżonkę Prezydenta RP Panią Annę Komorowską. 

Dołącz do społeczności niezapominajek na profilu facebookowym KWIAT KOBIECOŚCI lub przekaż 1% podatku na rzecz działań profilaktyki raka szyjki macicy i innych chorób ginekologicznych realizowanych przez Ogólnopolską Organizację Kwiat Kobiecości: KRS 0000315362.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz