piątek, 1 lutego 2013

TAG: The Versatile Blogger

Witajcie! 

Zostałam oTAGowana przez Kasie Julie z bloga lzej.blogspot.com do zrobienia postu - TAGu The Versatile Blogger. Bardzo dziękuję za otagowanie i pozdrawiam :)


ZASADY:
1. Podziękowanie za zaproszenie blogerowi, który Cię nominował poprzez komentarz na jego blogu;
2. Umieszczenie nagrody Versatile Blogger na swoim blogu;
3. Ujawnienie 7 faktów dotyczących samego siebie;
4. Zaproszenie 15 blogów do zabawy;
5. Poinformowanie o tym fakcie autorów nominowanych blogów.




7 Faktów o Mnie


 1. Kocham Świeczki - mam je naprawdę wszędzie i chyba jedynie za to kocham zimę że można wieczorami palić świeczki, dzięki czemu w domu mamy bardzo ciepły i przytulny nastrój. Uwielbiam! :)
 2. Ukończyłam Szkołę Muzyczną - 6 lat uczyłam się i doskonaliłam grę na fortepianie. Niestety od baaardzo dawna na nim nie grałam, głównym powodem jest to że dostęp do pianina mam tylko i wyłącznie latem, po za tym brak czasu :( Chciałabym kiedyś do tego wrócić. Na pewno w przyszłości kupię sobie organy, chociaż moim marzeniem jest mieć w salonie pianino, ale do tego potrzebny jest dom! ;) niestety w mieszkaniu nie ma na to miejsca.
 3. Jestem strasznym łasuchem - a w szczególności Muffinkowym! kocham te malutkie babeczki i chyba bez tego najciężej mi wytrzymać na diecie! :) chociaż znalazłam też kilka przepisów w wersji fit muszę koniecznie wypróbować :) Miałam  kiedyś nawet takie marzenie żeby otworzyć malutką kawiarenkę w centrum głównie z Muffinami :) mmmm... uwielbiam! a w Poznaniu czegoś takiego brakuje :) 
 4. Jestem jedynaczką - zawsze chciałam mieć starszego brata, jednak to nie było możliwe :) Potem chciałam mieć siostrę ale tak się nie stało. I choć może to zabrzmieć nieco egoistycznie z perspektywy czasu dobrze mi z tym że jestem sama :) 
 5. Jestem bardzo leniwa - i chociaż staram się walczyć z tym jak mogę, moja prawdziwa natura zawsze musi się gdzieś ujawniać. Strasznie irytujące! Ale podobno można się z tego raz na zawsze wyleczyć! Ciągle próbuję :) mam nadzieję że w końcu się uda! :)
 6. Bardzo lubię poznawać nowych ludzi - jestem niezwykle towarzyską osobą i uwielbiam kontakt z ludźmi. Dlatego też m.in. zawsze chciałam zostać lekarzem ponieważ mam tam dużo kontaktu z ludźmi, ich problemami a to bardzo lubię, w ogóle lubię pomagać.
 7. Kocham Psy - zawsze od dzieciństwa chciałam mieć psa, uwielbiam je za to że są tak żywiołowe i tak naprawdę są prawdziwym przyjacielem człowieka, przekonałam  się o tym nie raz. Jednak dopiero pół roku temu spełniłam swoje marzenie i mam Chestera <3 mojego ukochanego bandziora :)


TAGuję:
 1. http://perfektbin.blogspot.com/
 2. http://fit-bieganie.blogspot.com/
 3. http://nowypoczatek01012013.blogspot.com/
 4. http://wrqbsfight.blogspot.com/
I wszystkie osoby które mają ochotę zrobić ten TAG! :)
Pozdrawiam :* 




4 komentarze:

 1. Jaki slodki piesio :) Swieczki tez bardzo lubie, a pianino/fortepian... zawsze chcialam nauczyc sie grac, jednak w mojej rodzinie nikt nie ma talentu muzycznego, hehe :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za taga, zajmę się nim w wolnej chwili ;)

  OdpowiedzUsuń